Úprava obočí, barvení řas, líčení

Permanentní make-up obočí a řas

Úprava obočí, barvení řas, líčení
Úprava obočí, barvení řas, líčení

Obočí ovlivňuje výraz obličeje, proto by se jeho úprava neměla podceňovat. Obočí je ta část tváře, díky které vyjadřujeme emoce, a proto je důležité věnovat obočí patřičnou péči.

Úprava obočí spočívá ve vytvarování obočí do ideálního tvaru odstraněním chloupků, které rostou mimo požadovaný tvar, a úpravou jejich délky, případně hustoty. Při úpravě obočí by se mělo vycházet z jeho přirozeného tvaru. Začátek obočí by měl být v linii s vnitřním koutkem oka a chřípím nosu, konec ve stejné linii s vnějším koutkem oka a chřípím nosu. Obočí by mělo mít perfektní tvar, díky kterému obličej působí otevřeně a oči živě. Aby obočí působilo přirozeně, je vhodné ho nabarvit pro sladění s barvou vlasů. Bez určité šikovnosti a praxe, v domácích podmínkách lze ideálně vytvarovat a nabarvit obočí poměrně obtížně. Proto je vhodné přenechat trhání obočí profesionálovi. Obočí je možné upravit také pomocí permanentního make-upu.

Stejně tak to platí pro barvení řas. Málokdo má probarvenou celou délku řas, konečky bývají světlé. Profesionálním nabarvením řas se nejen ušetří za řasenku, ale i čas strávený každodenním líčením. Barva na řasy je odolná vůči vodě a pocení, nerozmazává se, neslepuje řasy, neopadává a neobtiskuje se kolem očí. Profesionálně nabarvené řasy jsou zřetelně delší a objemnější, barva zdůrazní celou délku řas.

Obecně je otázku líčení vhodné zkonzultovat s odborníkem. Vhodné líčení podtrhne přirozený půvab každé ženy. Umění zdůraznit přednosti a zakrýt nedostatky je základem perfektního vzhledu, nejen při důležité společenské události, ale v každodenním životě.

Cena permanentního make-upu

Oční linky horní 1.800,-
Oční linky dolní 1.800,-
Obočí 3.000,-
Kontura rtů 3.000,-

Úpravu obočí MÁ VE SVÉ SPECIALIZACI MGR. MARTINA NEZBEDOVÁ

Mgr. Martina Nezbedová