Kryolipolýza – LipoCryo

Formování postavy, neinvazivní liposukce

Kryolipolýza
Kryolipolýza

Kryolipolýza, odstranění lokalizovaného tuku podchlazením tukových buněk, patří k efektivním neinvazivním metodám na odbourání podkožního tuku. Kryolipolýza je proces řízeného podchlazení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje. Díky tomu tukové buňky odumřou a jsou zmetabolizovány. Metoda je optimální pro jedince s nadváhou max. 10 kg. Lze aplikovat kdekoli na těle, kde je tukový polštář.

Nejžádanějšími partiemi pro aplikaci kryolipolýzy jsou břicho, boky, vnitřní i vnější strany stehen, hýždě, záda a vnitřní strany paží. Aplikátor LipoCryo™ se přiloží na požadovanou lokalitu. Aktivací přístroje dojde nejprve ke vtažení tukového polštáře do aplikátoru. Následně dochází k řízenému odebírání tepla z tkáně umístěné v aplikátoru. V průběhu procedury pociťuje klient mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu, který ale rychle ustupuje. Po první aplikaci se za 2 týdny množství podkožního tuku sníží o více než 20 % a poté efekt narůstá až na 33 % do 6 týdnů od aplikace. Přípustné jsou max. 3 aplikace v dané lokalitě v intervalu po min. 40 dnech. Výsledný efekt kryolipolýzy tak narůstá až na 50 % úbytku tukové tkáně.

Tento výsledek medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelný s klasickou tumescentní liposukcí. Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením technologie LipoCryo™ z těla vyloučeny, je efekt redukce tukové vrstvy za předpokladu stabilizace hmotnosti trvalý. Technologie působí pouze na tukové buňky, vyloučeno je poškození nervů, cév či vnitřních orgánů.

Můžete si prohlédnout videozáznam.

Před ošetřením budete poskytovat informovaný souhlas, který si můžete přečíst zde.

Cena kryolipolýzy (při jednom ošetření)

1 lokalita 990,-
2 lokality 1.800,-
3 lokality 2.400,-