Lymfodrenážní masáž – LPG® ENDERMOLOGIE Body

Jak odstranit celulitidu?

Všechny ženy chtějí být krásné a cítit se dobře. Všechny by si přály mít vymodelovanou štíhlou postavu bez celulitidy a svěží vzhled obličeje bez vrásek. A nejen ženy.

LPG – CELLU M6 je dlouhodobě celosvětově uznávaná špičková léčebná technologie na odstraňování celulitidy a formování postavy.

Celulitida je civilizační choroba, jejíž příčinou je nedostatečnost pojivové tkáně. Zvýšeným ukládáním tuku do podkoží se přeplňuje podkožní prostor tukovými buňkami a dochází ke kompresi (stlačení) drobných cévek. Trvá-li tento tlak dlouho, v cévkách přestává proudit krev a začínají se přeměňovat ve vazivové pruhy. Vznikají místa vtažené kůže, známé pod pojmem „pomerančová kůže.“

Princip léčby celulitidy spočívá v narušení infrastruktury celulitické tkáně (rozrušení vazivových pruhů), nafragmentování (oddělení) tukových buněk a stimulaci metabolické eliminace tuku v lymfatickém systému (odplavení nabuzeným a zrychleným lymfatickým oběhem).

Postižená kůže je vtažena do pracovního prostoru speciální hlavice, kde na ni mechanicky působí proti sobě umístěné válečky pohybující se a otáčející se v různých směrech při měnících se rychlostech. Vzhledem k tomu, že masáž působí opravdu do hloubky, až do svalové hmoty, dochází nejen k obnově porušených elastinových a kolagenních vláken, ale i k tvorbě svalové hmoty.

Přesvědčte se na vlastní kůži. Výsledkem ošetření je redukce celulitidy a zlepšení kvality – pružnosti, pevnosti a jemnosti kůže a remodelace neboli zeštíhlení postavy. 

NOVÝ PŘÍSTROJ LPG® Cellu M6 Integral  – LPG® Endermologie Body LPG masáže

Cellu M6®Integral-patentovaná technologie pro Vaši dokonalou postavu

  • zeštíhlení postavy
  • vyhlazení celulitidy
  • zpevnění pokožky
  • zmírnění otoků

Přístroj LPG® je schopen odbourávat rezistentní tuk odolný vůči fyzickému cvičení a dietám. Je to jediná metoda, pomocí které je možné uvolnit i tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky, který nelze odstranit ani liposukcí.

Tajemství spočívá v tukových buňkách. Endermologie® Body aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

LPG spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Pracovní hlavice přístroje s dvěma zcela nezávisle poháněnými válečky vytváří takzvanou “vakuovou vlnu”, která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, do strany nebo diagonálně. Pracovní hlavice je počítačově řízená. Zcela přesně naviguje ošetřující k efektivnímu vedení hlavice pro dosažení optimálního výsledku dle zvoleného programu. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací.

Pomocí mechanické stimulace kožní řasy odstraňuje tuk ve všech vrstvách kůže i podkoží. Metoda také přirozenou formou zvyšuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, čímž dochází k vyhlazení celulitidy a zpevnění pokožky. Jedná se o sofistikovanou lymfodrenáž, které rozhodně nelze dosáhnout např. pomocí „nafukovacích nohavic“.

Odborné studie prokázaly viditelné výsledky již po 5 ošetřeních, vynikající po 10 procedurách trvajících vždy 35 min.

 Můžete si prohlédnout videozáznam.

Cena LPG masáží

1 ošetření 1.200,-
Balíček 5 + 1 ošetření 6.000,-

LPG® Cellu M6 Integral LPG masážeLPG masáže