Lymfodrenážní masáž – LPG Cellu M6

Jak odstranit celulitidu?

Lymfodrenážní masáž LPG
Lymfodrenážní masáž LPG

Všechny ženy chtějí být krásné a cítit se dobře. Všechny by si přály mít vymodelovanou štíhlou postavu bez celulitidy a svěží vzhled obličeje bez vrásek. A nejen ženy.

LPG – CELLU M6 je dlouhodobě celosvětově uznávaná špičková léčebná technologie na odstraňování celulitidy a formování postavy.

Celulitida je civilizační choroba, jejíž příčinou je nedostatečnost pojivové tkáně. Zvýšeným ukládáním tuku do podkoží se přeplňuje podkožní prostor tukovými buňkami a dochází ke kompresi (stlačení) drobných cévek. Trvá-li tento tlak dlouho, v cévkách přestává proudit krev a začínají se přeměňovat ve vazivové pruhy. Vznikají místa vtažené kůže, známé pod pojmem „pomerančová kůže.“

Princip léčby celulitidy spočívá v narušení infrastruktury celulitické tkáně (rozrušení vazivových pruhů), nafragmentování (oddělení) tukových buněk a stimulaci metabolické eliminace tuku v lymfatickém systému (odplavení nabuzeným a zrychleným lymfatickým oběhem).

Postižená kůže je vtažena do pracovního prostoru speciální hlavice, kde na ni mechanicky působí proti sobě umístěné válečky pohybující se a otáčející se v různých směrech při měnících se rychlostech. Vzhledem k tomu, že masáž působí opravdu do hloubky, až do svalové hmoty, dochází nejen k obnově porušených elastinových a kolagenních vláken, ale i k tvorbě svalové hmoty.

Přesvědčte se na vlastní kůži. Výsledkem ošetření je redukce celulitidy a zlepšení kvality – pružnosti, pevnosti a jemnosti kůže a remodelace neboli zeštíhlení postavy.

 Můžete si prohlédnout videozáznam.

Cena LPG masáží

1 ošetření 900,-
Balíček 5 + 1 ošetření 5.000,-