Diagnostika pleti – ANTERA 3D

Určení typu pleti pro ještě lepší péči o pleť

Diagnostika pleti Antera
Diagnostika pleti Antera

Estetická medicína je stejně tak uměním, jako i vědou. V systému ANTERA 3D se umělec spojuje s vědcem a přesně zobrazí a pomocí diagnostiky pleti změří elementy zodpovědné za projevy stárnutí kůže i rysy spojené s atraktivitou vzhledu. ANTERA 3D je první patentovaný spektometr k měřění všech parametrů krásy pleti.

Diagnostika pleti je prvním a nejdůležitějším krokem v péči o pleť. Je zaměřena na faktory ovlivňující vznik vrásek, ale např. i na odhalení skrytého poškození pleti vlivem UV záření (photoaging). Cílem diagnostiky pleti je eliminovat veškeré nežádoucí faktory, které mají vliv na zdraví, kvalitu a stárnutí pleti.

Analýza pleti zahrnuje:

– posouzení aktuálního stavu pleti

– určení typu a fototypu pleti

– zjištění stavu hydratace a elasticity

– zmapování výskytu a velikosti pórů

– posouzení stavu vrásek, textury pleti

– určení narušení hydrolipidové bariéry pleti

– zjištění výskytu zánětlivých procesů

– posouzení keratinizace pleti

– určení koncentrace melaninu a hemoglobinu

– posouzení senzitivity pleti a její reaktivity

Výsledkem analýzy je podrobný protokol o aktuálním stavu pleti a návrh individuálního řešení jejích specifických potřeb, který zahrnuje doporučení vhodných přípravků a estetických terapií a jejich vhodnou kombinaci. Součástí diagnostiky jsou i následné kontrolní analýzy, které dokumentují  a porovnávají výsledky terapie. Pokud si myslíte, že Vaše pleť je úplně v pořádku, možná by neškodilo podívat se na ni zblízka systémem ANTERA 3D… Uvidíte svůj obličej tak, jak jste ho ještě nikdy neviděli.

Diagnostika pleti cena

Vyšetření přístrojem Anthera: 400,- Kč