Plazmaterapie

Řešení problému s vypadáváním vlasů

Plazmaterapie
Plazmaterapie

Základním principem plazmaterapie je bio-stimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce. Plazmaterapie dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené. Vše, co je k tomu potřeba, je odstředit ji z pouhých 8 ml pacientovy krve a aplikovat v místě potřeby.
Švýcarská technologie RegenPlazma neboli PRP (plazma bohatá na krevní destičky) je dosud nejčistší formou aplikace krevní plazmy za účelem omlazení pleti. Dokážeme při ní aktivovat až 80 % vlastních růstových faktorů. Na rozdíl od jiných metod navíc nepoužívá žádné chemické aktivátory, což eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance.

 

Jak působí PRP při léčbě vypadávání vlasů? Proč je plazmaterapie lepší než mezoterapie?

Podporuje vaskularizaci vlasové pokožky a stimuluje proliferaci bulbárních buněk.

Jaké jsou procedury proti vypadávání vlasů u mužů a žen?

muži:

  • v 90 % případů kvůli vlivu testosteronu
  • častý výskyt souvisejících infekcí (lupy, svědění) –> léčba s použitím ketokonazolu nebo chlorexidinu
  • <5 % jiné příčiny

ženy:

  • v 90 % případů kvůli nedostatku železa
  • méně častý výskyt infekcí
  • 10 % jiné příčiny (stejné jako u mužů): dis-thyroidismus, nevyvážená strava (nedostatek vápníku, zinku, selenu, mědi), stres, hormonální nerovnováha (syndrom polycystických ovarií), psychická zátěž

Jaký je nejčastější postup léčby pomocí PRP?

Před zahájením je zapotřebí vyšetření pro určení původu problémů.
muži: 1. ošetření s použitím 3 zkumavek, 2. s použitím 2 zkumavek a 3. s použitím 1-2 zkumavek, vždy ve 30denních intervalech. Udržovací péče: 1 ošetření každých 6 – 12 – 18 – 24 měsíců podle potřeby. (Opakovaná ošetření se provádí v případě opětovného vypadávání vlasů)
ženy: 1. ošetření s použitím 2 zkumavek, 2. s použitím 1 zkumavky. Poté následuje vyhodnocení výsledků. Používané množství PRP závisí na rozměrech ošetřované oblasti. Opakovaná ošetření se provádí 3-4krát, zpravidla ve 30denních intervalech. Po každém ošetření následuje vyhodnocení výsledků. V případě zlepšení pokračujte v léčbě do dosažení požadovaného výsledku.

Cena plazmaterapie

Konzultace 300,-
Plazmaterapie + maska 5.500,-
Plazmaterapie + kyselina hyaluronová + maska 7.900,-