Mikrojehličková radiofrekvence

Zpevnění pokožky pomocí mikrojehličkové radiofrekvence

Mikrojehličková frakční radiofrekvence
Mikrojehličková frakční radiofrekvence

Stárnutí nelze zastavit, ale díky současným anti-agingovým metodám ho můžete mít pod kontrolou. Mikrojehličková frakční radio frekvence patří k metodám nejefektivnějším, je přirozenou kolagenezí a neoelastogenezí.

Účinek radiofrekvence spočívá ve využití energie vznikající spojením kladných a záporných elektrod. Energetický tok se ve tkáni přeměňuje na teplo a to následně vede ke zpevnění kolagenních a elastických vláken v podkoží.

Mikrojehličková radiofrekvence zpevňuje pokožku na principu cíleného zavedení mikrojehliček do  podkoží, aniž by byl výrazně narušen povrch pleti. Jednorázový sterilní nástavec čítá 36 mikrojehliček s vpichem 0,1–4 mm. Tepelná energie, a to až 35 J, vychází z konců jehliček ve zvolené hloubce. Teplo tedy neprochází svrchní vrstvou pokožky (epidermem), a tudíž ho nepoškozuje.

Silné prohřátí kolagenních a elastických vláken stimuluje jejich stažení. Zároveň se v podkoží aktivují růstové faktory, které podporují tvorbu zcela nových kolagenních a elastických vláken. Výsledkem je výrazné zpevnění a vypnutí pokožky a redukce vrásek, eventuálně stažení pórů. Nastavitelnou délkou jehliček lze ošetřovat oblasti s různou kvalitou pokožky – obličej, krk či dekolt.

Z tělových aplikací je ošetření vhodné pro redukci strií. Neopomenutelnou indikací je léčba akné. Termální energie dobře ovlivňuje příčinu akné, bakteriálního původce, a naruší mazové žlázy, které snižují produkci mazu.

Můžete si prohlédnout videozáznam.

Cena mikrojehličkové radiofrekvence

Konzultace 300,-
Ošetření mikrojehličkovým přístrojem De-Age 6.900,-