Liftmasáže – LPG LIFT M6

Rozjasnění pleti a bez operací

liftmasáže LPG
Liftmasáže LPG

Všechny ženy chtějí být krásné a cítit se dobře. Všechny by si přály mít vymodelovanou štíhlou postavu bez celulitidy a svěží vzhled obličeje bez vrásek. LPG systém CELLU M6 a Lift M6 dává možnost jejich touhy a očekávání naplnit. Světově uznávaný systém LPG, kterým se především prováděly lipomasáže (zejména pro léčbu celulitidy a modelaci postavy), byl doplněn i o ošetření obličeje, tzv. liftmasáže.

Liftmassage je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu a navrátila pleti pevnost a jas. Liftmasáže představují lifting obličeje bez chirurgického zásahu, jsou dokonalou péčí na oční okolí, odstraňují otoky, váčky či kruhy pod očima. Redukují též dvojitý podbradek. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni.

Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Příjemná a relaxační Liftmassage je mimořádně účinná. Procedura je fyziologická a stoprocentně přirozená. Podporuje látkovou výměnu na vysoké úrovni, čímž dosahuje uvedených výsledků. Hlavní předností liftmasáží je tudíž efektivnost výsledků přes bezbolestnost procedury. Principem ošetření je patentovaný systém kombinace vakua (podtlaku) a speciálních masážních nástavců na obličej, krk a dekolt.

Touto hloubkovou, počítačem řízenou masáží se aktivují fibroplasty v podkoží. Liftingový efekt lze očekávat za již poměrně krátkou dobu, a to po 5 ošetření. Pro dlouhodobý efekt doporučujeme absolvovat 10 ošetření, nejlépe jednou týdně.

Můžete si prohlédnout videozáznam.

Cena liftmasáží

1 ošetření 1.000,-
Balíček 5+1 5.000,-

 

Liftmasáže MÁ VE SVÉ SPECIALIZACI MGR. MARTINA NEZBEDOVÁ

Mgr. Martina Nezbedová