Hluboké vrásky

Vyhlazení vrásek

Výplň vrásek kyselinou hyaluronovou
Výplň vrásek kyselinou hyaluronovou

Injekční výplně vrásek jsou látky, které se aplikují tenkou jehlou nebo kanylou pod kůži, vyhladí nápadné vrásky a propadliny, modelují kontury obličeje a znovu mu dodávají objem. Nejčastěji  se používají pro zlepšení vzhledu nosolabiálních rýh – hlubokých vrásek vedoucích od nosu ke koutkům úst. Aplikací kožních implantátů lze docílit i zvětšení objemu červeně rtů.

V největší míře se používají výplně vrásek na bázi kyseliny hyaluronové, protože mají zpravidla širokou škálou hustoty, díky čemuž je lze použít na jakoukoliv část obličeje. Teosyal je nová řada přípravků vyplňujících vrásky v obličeji „100 % na bázi kyseliny hyaluronové“, vysoce biokompatibilních a s pomalým vstřebáváním. Speciálně Teosyal Redensity II, injektovatelný gel na bázi kyseliny hyaluronové, je určen na tmavé propadliny, často nazývané „kruhy pod očima.“ Hydratuje jemnou a citlivou oblast očního okolí a vrátí očím jas.

Radiesse je dermální výplň vrásek ze syntetických mikrokuliček hydroxylapatitu vápenatého (CaHA) rozpuštěných v gelovém nosiči na bázi vody. Částice CaHA vytvářejí „lešení“ k podpoře  a stimulaci produkce přirozeného kolagenu. Radiesse je biologicky rozložitelný a postupně se v těle odbourá.

Délka zákroku záleží na druhu a množství aplikované výplně vrásek, pohybuje se okolo 30 minut. Výsledky jsou viditelné ihned po zákroku, modřiny či otoky do týdne zmizí. Návrat k běžným aktivitám je možný bezprostředně po zákroku. Efekt ošetření trvá dle typu použitého materiálu od půl roku do 2 let.

Injekční výplně vrásek se provádějí jako samostatné ošetření nebo v kombinaci s rejuvenací obličeje pomocí frakčního CO2 laseru nebo jinými zákroky.

Před ošetřením budete poskytovat informovaný souhlas, který si můžete přečíst zde.

Ceník vyhlazení hlubokých vrásek

Konzultace 300,-
Radiesse 1,5 ml 9.900,-
Belotero Lips 6.600,-
Tekutý lifting 15.300,-