LIFTING 

Plasma IQ

= neinvazivní lifting očních víček a očního okolí plasmatickým tokem

Jak léta plynou, kůže okolo očí se mění. Ztrácí svou přirozenou elasticitu, pevnost a začínají se objevovat vrásky. Nedokážeme zastavit čas, ale máme pro Vás inteligentní řešení pro obnovení atraktivního a svěžího vzhledu –  ošetření pomocí plasmového toku.

Plasma – čtvrté skupenství hmoty – je známá již řadu let, nyní však doznává významného pokroku. Nejprve to byla nitrod-oxidová plasma, následovaná argonovou plasmou a radiofrekvenční plasmou.

Čtvrtá generace plasmy – bohatá nízkoteplotní atmosferická plasma F-DBD (Floating Dielectric Barier Dischrge) přináší do estetické péče unikátní možnosti, zejména korekci nerovností pokožky – drobných vrásek a jizev – sublimaci (odpařením) kožního povrchu, tedy bez poškození pokožky.

Plasma IQ - lifting očních víček

A co si tedy máme představit pod slovem plazmatický tok? V hlavici přístroje vznikají negativní ionty kyslíku – 5 biliónů negativních kyslíkových iontů na cm3. Rychlostí 5000 m/s, která je 250x účinnější než běžná oxygenoterapie, jsou hnány do kůže do hloubky 0,5 – 2 mm se 100% vstřebatelností. Při této rychlosti dochází k jevu, kdy se negativní ionty kyslíku třením o sebe rozžhavují a v aplikační hlavici je viditelný modrý plamen kyslíku – plazmatický tok.

Plasma IQ - lifting očních víček

V kůži na sebe váže volné radikály, které způsobují stárnutí, povadlost pleti, snižují pružnost kolagenních vláken a tím pádem i elasticitu kůže a následné prohlubování vrásek. Negativní ionty kyslíku mají desinfekční účinky čili ošetření je také vhodné pro osoby trpícími akné.

Plasma se tvoří mezi koncem přístroje a pokožkou pacienta. Přístroj bezdotykově “vystřelí” plasmatový pulz na povrch pokožky. Hluboko pod vrchní vrstvou pokožky dojde k tepelnému prohřátí, které stimuluje tvorbu nového kolagenu a elastinu.

Výhody ošetření plasmatickým tokem:

  • neinvazivní zákrok s okamžitým efektem
  • bezpečný – působí cíleně pouze v ošetřovaném místě bez vlivu na okolní tkáně
  • přiznivá cenová relace oproti chirurgickému zákroku

    Plasma IQ - lifting
    Plasma IQ – lifting

Cena zákroku Plasma IQ

Oční okolí 3.000,-
Revitalizace okolo úst (rtů a brady) 2.400,-