Diamantová mikrodermabraze – Dream a Peel

Regenerace pleti na bázi peelingu

Diamantová mikrodermabraze
Diamantová mikrodermabraze

Mikrodermabrazivní metody jsou v estetické péči známy již mnoho let. Doposud vycházely z konceptu tryskání ostrých krystalků do kůže vysokou rychlostí a jejich následného odsátí. I v tomto kosmetickém ošetření začíná hrát významnou roli kvalitní technika.

Sofistikovaný přístroj DREAM A PEEL, kterým se provádí diamantová mikrodermabraze, pracuje na principu mechanického peelingu. Aplikační koncovky přístroje jsou pokryty diamantovou drtí různé hrubosti, „obrušují“ vrchní vrstvičku kůže, čistí ji a „oživují.“ Volbou typu diamantové aplikační koncovky se mikrodermabraze provádí přesně na míru vlastnostem kůže v dané lokalitě, od obličeje, krku, dekoltu po hřbety rukou. Pomocí diamantových krystalů se odstraňují staré zrohovatělé buňky. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí správný kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk.

Výsledkem diamantové mikrodermabraze je hladší a svěží pleť a lepší tonus (pleť je barevně jednotnější). Povrchové nerovnosti a póry se výrazně zjemňují. Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci růstu kolagenních a elastických vláken. Působením vakua dochází i k rozpohybování lymfatického systému a tím ke zmírnění váčků pod očima.

Diamantová mikrodermabraze je neinvazivní a patří do kategorie aplikací v době  „polední pracovní pauzy.“ Zjemnění pleti lze pozorovat ihned po aplikaci. Opakovanými ošetřeními docílíme zásadního zlepšení kvality pleti. Diamantová mikrodermabraze má relaxační charakter. Po zákroku nevznikají otoky či jiné změny, které by přitahovaly pozornost okolí. Metoda diamantové mikrodermabraze je účinná, nebolestivá a bez rizika. Kůže je v přirozeném, nekontaminovaném stavu a je schopna daleko lépe reagovat na možné další ošetření, které může bezprostředně následovat.

Můžete si prohlédnout videozáznam.

Cena diamantové mikrodermabraze

Dermabrazivní ošetření přístrojem Dermapeel: 550,- Kč

 

Diamantovou mikrodermabrazi MÁ VE SVÉ SPECIALIZACI MGR. MARTINA NEZBEDOVÁ

Mgr. Martina Nezbedová