Chemický peeling

Projasnění a omlazení stárnoucí pleti

Chemický peelingChemický peeling jemně, ale efektivně projasní pokožku, zjemní vrásky, zredukuje pigmentové skvrny, zatáhne rozšířené póry a též zkoriguje následky akné.

Principem chemického peelingu je aplikace exfoliačního chemického roztoku na tvář, krk a dekolt s cílem zlepšit strukturu pleti kontrolovaným odstraněním povrchové vrstvy pokožky. Exfoliace stimuluje buněčný metabolismus k obnovení kůže na povrchu i v hloubce. V případě chemického peelingu se jedná o běžné a bezpečné dermatologické ošetření, jehož výhody jsou dobře známé již od antiky – Kleopatra používala k vyhlazení pleti oslí mléko, které pokožku vyhladilo díky kyselině mléčné.

Tradiční chemický peeling sníží a zvýší pleťové pH ve velmi krátké době. Profesionální peeling je aplikován ve 4 krocích se sekvenčním střídáním pH (příprava, exfoliace, neutralizace a obnova). Unikátní neutralizační složka umožňuje zastavit reakci a ovládnout tak hloubku penetrace. 18 ingrediencí v přípravku vytváří jedinečnou recepturu pro synergický efekt vedoucí k okamžitému a dlouhotrvajícímu výsledku.

Chemický peeling trvá asi 10 minut. Protokol se sestává ze tří až pěti sezení s týdenním odstupem a je proveditelný dvakrát za rok. Ošetření je prakticky bezbolestné. Nepatrné pálení může být cítit během aplikace glykolové kyseliny. V závislosti na protokolu a koncentraci používaného peelingu se v průběhu či po ošetření může objevit mírné zčervenání, dočasná suchost nebo olupování svrchní vrstvy kůže. Tyto příznaky se zmenšují postupně a zmizí úplně během 3 dnů. Tyto reakce jsou zcela běžné.

Můžete si prohlédnout zákrok chemického peelingu na videozáznamu a informovat se o ceně jednotlivých zákroků.

Cena chemického peelingu: Chemický peeling jemný 1.100,- Kč, Chemický peeling hluboký 1.350,- Kč

 

Chemický peeling MÁ VE SVÉ SPECIALIZACI MGR. MARTINA NEZBEDOVÁ

Mgr. Martina Nezbedová