Institut lékařské kosmetiky, s. r. o.

tel. číslo 387 730 421, 607038631

Domů > Zákroky > Plazmaterapie, hydrolifting, mezoterapie

Plazmaterapie, hydrolifting, mezoterapie

Genetické naprogramování organismu je nemilosrdné. S přibývajícími roky pokožka povadá a tvoří se vrásky. Díky metodě PRP (platelar rich plasma) lze proces stárnutí přibrzdit. Jedná se o jedinečnou terapii pro regeneraci a stimulaci kožních buněk založenou na aplikaci vlastní plazmy obohacené růstovými faktory z krevních destiček a ev. o kyselinu hyaluronovou.

Odebraná krev je zpracována v centrifuze a odstředěné krevní destičky jsou mezoterapeuticky podány zpět do pokožky. Dojde k nastartování regeneračních procesů na buněčné úrovni a  zároveň se zpomalí proces stárnutí pokožky. Omlazení vlastní plazmou se provádí nejvíce v oblasti obličeje a dekoltu, ale touto metodou lze ošetřit i vlasová kštice při vypadávání vlasů. Vynikající výsledky vykazuje plazmaterapie při léčbě akné nebo dermatitidy.

Z naší kůže se během deseti let ztratí až 6 % kyseliny hyaluronové, látky, která dodává pleti mladistvý výraz. Pro zpomalení procesu stárnutí je nutné kyselinu hyaluronovou pleti dodávat. Krémy samozřejmě nikdy neproniknou hluboko do spodních vrstev kůže. Jediným řešením je přímé injekční podání – hydrolifting, výživný koktejl, jehož základ tvoří kyselina hyaluronová. Aplikace séra se provádí ultratenkou jehlou rovnoměrně do pokožky celého obličeje (technikou mezoterapie), a to do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermu), tedy přibližně do hloubky 4 mm. Vpravením účinných látek pod kůži je dosaženo intenzivní hydratace a následného vypětí a zpevnění reliéfu pokožky. Včasná aplikace hydroliftingu po třicátém roku věku má optimální preventivní anti-aging efekt, zpomalí rozvoj příznaků stárnutí – vrásek. U zralejší pleti je možné hydrolifting vhodně doplnit aplikací botulotoxinu, dermálními výplněmi nebo zavést 3D nitě.

Mezoterapeutické metody obecně nejsou nikterak bolestivé. U extrémně citlivých jedinců je možno použít znecitlivující mast. Ošetření trvá půl hodiny. V běžných denních aktivitách lze pokračovat ihned. Zákrok je vhodné podstoupit opakovaně. Doporučuje se provést první dvě aplikace po měsíci a třetí aplikaci za tři měsíce. Udržovací péče je vhodná jedenkrát ročně.

 
Zde se můžete informovat o ceně zákroku.

nahoru

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. , Laser Centrum Jih
Matice školské 17, České Budějovice 370 01
Konzultace (Po-Čt 8:00 - 17:00 hod., Pá 8:00 - 14:00 hod.)

T: +420-387 730 421, +420-386 357 008, +420-607 038 631

E: info@ilk.cz

© Institut lékařské kosmetiky, s.r.o., created by JIRAK studio, code by S2 STUDIO