Institut lékařské kosmetiky, s. r. o.

tel. číslo 387 730 421, 607038631

Domů > Zákroky > Liftmasáže – LPG LIFT M6

Liftmasáže – LPG LIFT M6

Všechny ženy chtějí být krásné a cítit se dobře. Všechny by si přály mít vymodelovanou štíhlou postavu bez celulitidy a svěží vzhled obličeje bez vrásek. LPG systém CELLU M6 a Lift M6 dává možnost jejich touhy a očekávání naplnit. Světově uznávaný systém LPG, kterým se především prováděly lipomasáže (zejména pro léčbu celulitidy a modelaci postavy), byl doplněn i o ošetření obličeje, tzv. liftmasáže.

Liftmassage je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu a navrátila pleti pevnost a jas. Liftmasáže představují lifting obličeje bez chirurgického zásahu, jsou dokonalou péčí na oční okolí, odstraňují otoky, váčky či kruhy pod očima. Redukují též dvojitý podbradek. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni.

Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Příjemná a relaxační Liftmassage je mimořádně účinná. Procedura je fyziologická a stoprocentně přirozená. Podporuje látkovou výměnu na vysoké úrovni, čímž dosahuje uvedených výsledků. Hlavní předností liftmasáží je tudíž efektivnost výsledků přes bezbolestnost procedury. Principem ošetření je patentovaný systém kombinace vakua (podtlaku) a speciálních masážních nástavců na obličej, krk a dekolt.

Touto hloubkovou, počítačem řízenou masáží se aktivují fibroplasty v podkoží. Liftingový efekt lze očekávat za již poměrně krátkou dobu, a to po 5 ošetření. Pro dlouhodobý efekt doporučujeme absolvovat 10 ošetření, nejlépe jednou týdně.  

Můžete si prohlédnout videozáznam a informovat se o ceně zákroku.


nahoru

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. , Laser Centrum Jih
Matice školské 17, České Budějovice 370 01
Konzultace (Po-Čt 8:00 - 17:00 hod., Pá 8:00 - 14:00 hod.)

T: +420-387 730 421, +420-386 357 008, +420-607 038 631

E: info@ilk.cz

© Institut lékařské kosmetiky, s.r.o., created by JIRAK studio, code by S2 STUDIO