Omlazení 3v1 GeneO+ – Novinka!

Přístroj GENEOPLUS poskytuje díky průlomové technologii , OxyGeneo™ vynikající výsledky v péči proti stárnutí pokožky obličeje.
Jak to funguje? Exfoliace, infuze, okysličení, radiofrekvence a ultrazvuk.
Geneo+

Proces oxygeneo

1. 

EXFOLIACE

Exfoliace

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek.
OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny  typy pleti  včetně citlivé pokožky.

INFUZE

Infuze

Pomocí exkluzivní kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky.
Můžete si vybrat mezi NeoRevive™ pro omlazení a proti stárnutí nebo NeoBright™ pro zesvětlení pokožky a zlepšení textury pleti.

OKYSLIČENÍ

Okysličení

OxyGeneo™ produkuje bubliny CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

 

2. 

RADIOFRE​KVENCE

Technologie Tripollar

Tato patentovaná tripolární technologie násobí efekty bipolární radiofrekvenční energie využitím jedinečného systému ovládání toku energie mezi třemi elektrodami. Změnou polarity jednotlivých elektrod a jejich aktivací dochází k soustředění velkého množství energie pod pokožkou. Touto metodou přehřívání tkáně je možno dosahovat viditelných klinických výsledků už po prvním ošetření. Tripollar radiofrekveční technologie nevyužívá žádný druh světla, je tedy možné přístroj použít pro ošetření všech druhů i fototypů pleti a to po celý rok.
TriPollar využívá radiofrekvenční energii k vyvolání regenerace kolagenu a elastinu vdermis. Výsledkem je :

  • Hladší a pevnější pokožka
  • Redukce jemných linek a vrásek
  • Vylepšení kožní struktury

3. 

ULTRAZVUK

Zlepšuje vstřebávání účinných látek v důsledku zvýšeného buněčného metabolismu, zvyšuje zadržování vlhkosti, stahuje rozšířené póry a odstraňuje otoky kolem očí.

Při každém ošetření OxyGeneo™ můžete odstranit jemné linky a vrásky, minimalizujete velikost pórů, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárný vzhled pleti a zlepšíte celkový vzhled obličeje. Postačí vybrat vhodnou výživnou kapsli, která vyhovuje vašim specifickým problémům pleti.

 

PROSTĚ TO ZKUSTE – informace k metodě naleznete zde: Omlazení 3v1 Geneo+

 

Před ošetřením budete poskytovat informovaný souhlas, který si můžete přečíst zde.