Omlazení GENEO+

Omlazení pleti s OxyGeneo

Omlazení Geneo

 

Přístroj GENEOPLUS poskytuje díky průlomové technologii , OxyGeneo™ vynikající výsledky v péči proti stárnutí pokožky obličeje.
Jak to funguje? Exfoliace, infuze, okysličení, radiofrekvence a ultrazvuk.
OxyGeneo

1. 

EXFOLIACE

Exfoliace
OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek.
OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny  typy pleti  včetně citlivé pokožky.

 

INFUZE

Infuze OxyGeneo
Pomocí exkluzivní kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a při tom infuzí vpravuje do pleti aktivní složky.
Můžete si vybrat mezi NeoRevive™ pro omlazení a proti stárnutí nebo NeoBright™ pro zesvětlení pokožky a zlepšení textury pleti.

 

OKYSLIČENÍ

Okysličení OxyGeneo
OxyGeneo™ produkuje bubliny CO2, které jemně praskají na povrchu pleti a vytváří fyziologickou reakci, která posílá okysličenou krev do ošetřované oblasti, zvyšuje kapilární průtok a metabolismus pokožky. Výsledkem je okysličení pleti a optimální absorpce aktivních složek dodaných ošetřením.

 

 

OxyGeneo

2. 

RADIOFRE​KVENCE

Technologie TriPollar

Tato patentovaná tripolární technologie násobí efekty bipolární radiofrekvenční energie využitím jedinečného systému ovládání toku energie mezi třemi elektrodami. Změnou polarity jednotlivých elektrod a jejich aktivací dochází k soustředění velkého množství energie pod pokožkou. Touto metodou přehřívání tkáně je možno dosahovat viditelných klinických výsledků už po prvním ošetření. Tripollar radiofrekveční technologie nevyužívá žádný druh světla, je tedy možné přístroj použít pro ošetření všech druhů i fototypů pleti a to po celý rok.
TriPollar využívá radiofrekvenční energii k vyvolání regenerace kolagenu a elastinu vdermis. Výsledkem je :

  • Hladší a pevnější pokožka
  • Redukce jemných linek a vrásek
  • Vylepšení kožní struktury

3. 

ULTRAZVUK

Zlepšuje vstřebávání účinných látek v důsledku zvýšeného buněčného metabolismu, zvyšuje zadržování vlhkosti, stahuje rozšířené póry a odstraňuje otoky kolem očí.

Při každém ošetření OxyGeneo™ můžete odstranit jemné linky a vrásky, minimalizujete velikost pórů, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárný vzhled pleti a zlepšíte celkový vzhled obličeje. Postačí vybrat vhodnou výživnou kapsli, která vyhovuje vašim specifickým problémům pleti.

NeoBright™ je průlomové řešení, které přináší bezkonkurenční zesvětlení pleti a bělení pigmentací. Gel NeoBright™ vpravuje účinné látky hluboko do pokožky, kde jsou dokonale vstřebávány.

Kyselina azaleová =  pigmentace
Kyselina azaleová je známá účinná látka, která se používá k léčbě kožních hyperpigmentací. Snižuje aktivitu buněk produkujících pigment.

Kyselina kojová  = zesvětlení kůže
Kyselina kojová je přirozeně se vyskytující látka produkovaná houbami, která inhibuje tvorbu melaninu. V kombinaci s kyselinou azelaovou dochází k synergickému zesvětlení a bělícímu účinku.

Retinol = Anti-Aging
Derivát vitaminu A, je klinicky prokázáno, že Retinol zvyšuje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Je také známý jako jedna z nejlepších látek proti stárnutí.

NeoRevive™ zcela nově definuje ošetření pleti. Gel NeoRevive™ jemně hojí a regeneruje pleť pomocí účinných látek, kde jsou optimálně absorbovány pokožkou.

Kyselina hyaluronová = redukce vrásek
Přirozeně produkována v lidském těle, je odpovědná za zadržování tekutin a kožní hydrataci. Při stárnutí se schopnost lidského těla k výrobě kyseliny hyaluronové snižuje. To má za následek tenkou, suchou a vrásčitou pleť.

Peptidy = obnova pleti
Peptidy jsou malé proteinové fragmenty, které posilují schopnost pokožky zadržovat tekutiny. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou je vytvořen synergický efekt dermální obnovy, čímž se redukují vrásky.

Retinol = Obnova kolagenu
Derivát vitaminu A, u Retinolu bylo klinicky prokázáno zvýšení produkce kolagenu a kožních buněk. Je znám jako jeden z nejlepších bojovníků proti vráskám.

PROSTĚ TO ZKUSTE…

Před ošetřením budete poskytovat informovaný souhlas, který si můžete přečíst zde.

Cena omlazení obličeje

Revitalizační ošetření přístrojem Geneo+ 1.500,-

 

Omlazení obličeje Geneo+ má ve své specializaci MGR. MARTINA NEZBEDOVÁ

Mgr. Martina Nezbedová