LPG® Cellu M6 Integral

NOVÝ PŘÍSTROJ LPG® Cellu M6 Integral UVEDEN DO PROVOZU !

Cellu M6®Integral-patentovaná technologie pro Vaši dokonalou postavu

  • zeštíhlení postavy
  • vyhlazení celulitidy
  • zpevnění pokožky
  • zmírnění otoků

Přístroj LPG® je schopen odbourávat rezistentní tuk odolný vůči fyzickému cvičení a dietám. Je to jediná metoda, pomocí které je možné uvolnit i tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky, který nelze odstranit ani liposukcí.

Tajemství spočívá v tukových buňkách. Endermologie® Body aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

LPG spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Pracovní hlavice přístroje s dvěma zcela nezávisle poháněnými válečky vytváří takzvanou “vakuovou vlnu”, která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, do strany nebo diagonálně. Pracovní hlavice je počítačově řízená. Zcela přesně naviguje ošetřující k efektivnímu vedení hlavice pro dosažení optimálního výsledku dle zvoleného programu. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací.

Pomocí mechanické stimulace kožní řasy odstraňuje tuk ve všech vrstvách kůže i podkoží. Metoda také přirozenou formou zvyšuje tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, čímž dochází k vyhlazení celulitidy a zpevnění pokožky. Jedná se o sofistikovanou lymfodrenáž, které rozhodně nelze dosáhnout např. pomocí „nafukovacích nohavic“.

Odborné studie prokázaly viditelné výsledky již po 5 ošetřeních, vynikající po 10 procedurách trvajících vždy 35 min.

Zvolte si LPG® ENDERMOLOGII Body jako svůj životní styl

LPG® Cellu M6 Integral LPG® Cellu M6 Integral