Ulthera

Ulthera

Ulthera je metoda korektivní dermatologie, která patří mezi oblíbené anti-aging metody. Jedná se o nechirurgické omlazující ošetření, které umožňuje neinvazivně pomocí ultrazvuku „vidět“ pod úroveň kůže a tudíž cíleně zaměřit hlubokou podpůrnou tkáň (SMAS). To je tkáň, kterou chirurgové zpevňují během klasického faceliftu. Schopnost ošetřit nejen povrch pokožky, ale i její hluboké vrstvy, a to velmi precizně, přináší bezpečné, přirozené a vynikající výsledky. Vhodná je zejména pro ošetření obličeje a krku.

Ulthera dosahuje vysokou energií frakčního mikro-fokusovaného intenzivního ultrazvuku neinvazivně do dříve nedosažitelných hloubek tkáně (až 4,5 mm), což je hloubka tzv. platysmy. To je vrstva, ve které se doposud mohl pohybovat pouze plastický chirurg při invazivním faceliftu. Svrchní vrstvy pokožky přitom zůstávají neporušené. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne.

Tak jako při jiných ultrazvukových vyšetřeních či zákrocích se na pokožku přiloží hladká ultrazvuková hlavice. Díky ní lékař vidí  na monitoru přístroje  detailní obraz pokožky (až do hloubky 8 mm) a vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky podpůrné tkáně ( až 4,5 mm ), kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků. Rekonvalescence je nulová, klient se bezprostředně po hodinovém zákroku může věnovat běžným aktivitám.

Ultherapie využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu, jemně a postupně obnovuje paměť pokožky a podpůrnost tkáně. První výsledky jsou patrné po 2.–3. měsících a dále se progresivně vyvíjí po dobu následujících 3. a více měsíců.

Můžete si prohlédnout videozáznam a informovat se o ceně zákroku.