Mezoterapie

Omlazení pleti pomocí mezoterapie

Stárneme a to změnit nedokážeme. Co dokážeme, je zpomalit stárnutí pleti. Nově provádíme mezoterapeutický zákrok vedoucí k „oživení“ povadlé pleti na bázi nanotechnologií.

V čem je ošetření inovační?

Ošetření „opraví“ DNA buněk pokožky a doplní kyselinu hyaluronovou do jejich struktur. Buněčná regenerace zmírňuje již existující vrásky a brání vzniku nových.

Účinek spočívá v unikátním složení látky aplikované do podkoží složené z 58 aktivních ingrediencí, především biomimetických peptidů, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, nukleových kyselin, vitamínů, minerálů a koenzymů. Biomimetické peptidy zajišťují na bázi tzv. nanotechnologií proniknutí výživných látek hluboko do kůže, a to díky jejich uložení v nanokapslích. Aplikace nanokapslí s biomimetickými peptidy, kyselinou hyaluronovou a dalšími látkami posílí pružnost pokožky vytvořením nového kolagenu, elastinu a jiných kožních součástí ECM (extracelulární matrix). Hydratuje pokožku a udržuje její optimální vlhkost.

Doporučená další aplikace po prvním ošetření je po 6 týdnech a poté po 6 měsících. Udržovací aplikace je vhodná 1–2krát ročně.

Můžete si prohlédnout videozáznam.

Cena mezoterapie

Konzultace 300,-
Mezoterapie celý obličej

Mezoterapie oční okolí

Mezoterapie čelo

Mezoterapie paže, kolena

Microneedling

3.900,-

1.800,-

2.400,-

2.400,-

1.500,-