Kryolipolýza – LipoCryo

Formování postavy, neinvazivní liposukce

Kryolipolýza
Kryolipolýza

Kryolipolýza, odstranění lokalizovaného tuku podchlazením tukových buněk, patří k efektivním neinvazivním metodám na odbourání podkožního tuku. Kryolipolýza je proces řízeného podchlazení tukových buněk, jejichž obsah zkrystalizuje. Díky tomu tukové buňky odumřou a jsou zmetabolizovány. Metoda je optimální pro jedince s nadváhou max. 10 kg. Lze aplikovat kdekoli na těle, kde je tukový polštář.

Nejžádanějšími partiemi pro aplikaci kryolipolýzy jsou břicho, boky, vnitřní i vnější strany stehen, hýždě, záda a vnitřní strany paží. Aplikátor LipoCryo™ se přiloží na požadovanou lokalitu. Aktivací přístroje dojde nejprve ke vtažení tukového polštáře do aplikátoru. Následně dochází k řízenému odebírání tepla z tkáně umístěné v aplikátoru. V průběhu procedury pociťuje klient mírný tlak a zpočátku i lokalizovaný pocit chladu, který ale rychle ustupuje. Po první aplikaci se za 2 týdny množství podkožního tuku sníží o více než 20 % a poté efekt narůstá až na 33 % do 6 týdnů od aplikace. Přípustné jsou max. 3 aplikace v dané lokalitě v intervalu po min. 40 dnech. Výsledný efekt kryolipolýzy tak narůstá až na 50 % úbytku tukové tkáně.

Tento výsledek medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelný s klasickou tumescentní liposukcí. Vzhledem k tomu, že tukové buňky jsou působením technologie LipoCryo™ z těla vyloučeny, je efekt redukce tukové vrstvy za předpokladu stabilizace hmotnosti trvalý. Technologie působí pouze na tukové buňky, vyloučeno je poškození nervů, cév či vnitřních orgánů.

Můžete si prohlédnout videozáznam a informovat se o ceně zákroku.

Před ošetřením budete poskytovat informovaný souhlas, který si můžete přečíst zde.