Estetická dermatologie

Estetická dermatologie

Před ošetřením doporučujeme konzultaci, na které Vám pomůžeme zvolit nejvhodnější ošetření přímo pro Vás.

Estetická dermatologie České Budějovice – nově přístroje GENEOPLUS, který poskytuje díky průlomové technologii OxyGeneo™ vynikající výsledky v péči proti stárnutí pokožky obličeje.

Ultherapie je patentově chráněný zákrok s liftingovým efektem spojeným s novotvorbou kolagenu. Využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu jemně a postupně obnovovat paměť pokožky a podpůrné tkáně. Celkový regenerativní proces nastartuje jediné ošetření. Výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu následujících 2–3 měsíců.

Vyhlazení vrásek obličeje pomocí aplikace botulotoxinu do mimických svalů odstraňuje především tzv. dynamické vrásky, které jsou povrchní či středně hluboké.

Injekční výplně vrásek jsou látky, které se injekčně vpravují do podkoží a vyplňují hluboké vrásky či jiné nerovnosti pleti. Většina nabízených výplní obsahuje kyselinu hyaluronovou, která je tělu naprosto přirozená. Aplikaci je možné provést bez znecitlivění a výsledek je patrný ihned po ošetření.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce tempor vitae erat a facilisis. Fusce ut tortor ante. Maecenas dapibus facilisis magna quis condimentum. Duis tincidunt eget turpis id dictum. Integer ac aliquam sapien. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec viverra placerat nunc.

Nová liftingová metoda pomocí mezonití založená na implantaci několika mini-vláken vytváří síť, která funguje jako podpora pro tkáň. To poskytuje okamžitý liftingový efekt za současné podpory kolagenu.

3D nitě jsou zlatou střední cestou mezi mezonitěmi a velkými nevstřebatelnými nitěmi.

Při „broušení“ se šetrně odstraní (odpaří) povrchová vrstva pokožky v síle několika setin milimetru. Tato metoda (tzv. refreshing) umožní vznik novotvořené pokožky a pleť tím získá vypjatý a svěží vzhled.

Je založena na principu využití energie vznikající spojením kladných a záporných elektrod. Energetický tok se ve tkáni přeměňuje na teplo a to následně vede ke zpevněníkolagenních a elastických vláken v podkoží.  

Účinek mezoterapie spočívá v unikátním složení látky aplikované do podkoží složené z 58 aktivních ingrediencí, především biomimetických peptidů, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, nukleových kyselin, vitamínů, minerálů a koenzymů.

Technika omlazení a regenerace pleti pomocí aplikace vlastní krevní plasmy.

Intenzivní biorevitalizace a hydratace pleti. 

Nechtěné tetování na těle či pigmentace v obličeji nebo na hřbetech rukou lze odstranit pomocí tzv. Q-­switched laseru.