Celotělový screening kožních útvarů AI robotickým dermatoskopem

Celotělové vyšetření a sledování mateřských znamének robotickým dermatoskopem s využitím umělé inteligence

Nová generace robotických dermatoskopů byla obohacena o AI. Umělá inteligence pronikla do diagnostiky mateřských znamének a významně ji zdokonalila. Celotělový screening pomocí AI robotického dermatoskopu umožňuje vyšetření a sledování kožních útvarů (pigmentových znamének aj.) po celém těle během 30-ti minutového vyšetření. Jedná se o celosvětově první dermatoskopický přístroj se zabudovanou umělou inteligencí a laserovým scanováním, který má FDI certifikát na účinnost, tedy správnou diagnostiku. Naše dermatoložky, které mají zkušenost s celotělovými dermatoskopy z předešlé doby, jsou nadšené. Věříme, že tento unikát ocení i pacienti, jelikož zhoubných kožních útvarů přibývá a jediná cesta, jak předejít fatálním následkům, je včasná a pravidelná kontrola mateřských znamének.

Pro jedince, kteří mají po těle desítky pigmentových lézí, je bez digitalizace prakticky nemožné změny jednotlivých kožních útvarů v čase uhlídat. Srovnat stav předchozí (např. před 1 rokem) a současný dokáže opravdu jenom robot.

Vyšetření trvá 30 min., cena celotělového screeningu bez ohledu na počet diagnostikovaných kožních útvarů je 1.950,- Kč, zdravotní pojišťovny na tuto preventivní péči přispívají.