Injekční lipolýza podbradku

Trápí vás nadbytečný tuk v oblasti podbradku tzv. druhá brada?

Zkuste injekční lipolýzu podbradku.

Miniinvazivní novinka v oblasti redukce tuku podbradku ev. tváří.

Tomuto velmi žádanému, ale „nevděčnému“ plastickochirurgickému zákroku se plastičtí chirurgové často snaží vystříhat, jelikož chirurgické řešení může nést následky v podobě jizev a nerovností pokožky, nehledě na jeho náročnost včetně té finanční. Injekční lipolýza je z tohoto pohledu naprosto bezpečná a cenově přístupná.

Co je injekční lipolýza?

Injekční lipolýza je jednou z nových nechirurgických metod, které redukují lokálně uložené tuky z brady a tváře, které nelze odstranit pomocí diety nebo speciálního cvičení.

V podstatě se nejedná o metodu novou, injekční lipolýza na odstranění nadbytečného tuku v oblasti podbradku je známá řadu let, ale jedná se o zcela novou generaci lipolitika – látky, která tuk rozpustí – CELLBOOSTER® Shape.

CELLBOOSTER® Shape obsahuje nezasíťovaný hyaluronát sodný 18 mg, L-karnitin a askorbylfosfát sodný (vitamin C) a fosfátový pufr o pH 6,8-7,6. Látka se vyrábí pomocí patentované technologie CHAC, která umožňuje jako první svého druhu stabilizovaný posilovací komplex bez použití pojiva. Nejedná se tedy o běžnou směs účinných látek, ale o stabilizované komplexní boostery. Látka je certifikovaným zdravotnickým prostředkem s označením CE* třídy lll.

Jak zákrok probíhá?

3 ml lipolitika Cellbooster Shape se vpraví automatickým injekčním aplikátorem s karuselem 9-ti tenoučkých jehliček přímo do oblasti podbradku. Lipolitikum rozpustí pevný tuk, resp. ho rozštěpí na malé části, které jsou přirozenou cestou odvedeny z těla.

Kdo je vhodným kandidátem na zákrok?

Dvojitá brada je většinou spojována s vyšší váhou, což sice pravda je, ale trpí na ni i štíhlí lidé. Dvojitá brada vzniká ztrátou elasticity kůže a ukládáním většího množství tuku právě do oblasti podbradku.

Nejvhodnějšími adepty pro toto ošetření jsou ženy mladšího a středního věku i s mírnou nadváhou, jejichž pokožka je stále poměrně pružná a schopná stažení.

Jaká je časová náročnost ošetření?

Déle než 30 min. se při ošetření u nás nezdržíte. Pro dosažení optimálního výsledku je ideální zákrok 3 x opakovat, a to s odstupem 2-3 týdnů. Injekční lipolýzu podbradku je vhodné kombinovat s ultraterapií, která pokožku v oblasti podbradku stáhne, čímž se zvýrazní kontury obličeje.

 Cena tohoto zákroku? 

Cena tohoto zákroku je 2.800,- Kč za jedno ošetření. 

Balíček 3 ošetření lze zakoupit za zvýhodněných 7.600,- Kč.