Institut lékařské kosmetiky, s. r. o.

tel. číslo 387 730 421, 607038631

Domů > Zákroky > Úprava obočí, barvení řas, líčení

Úprava obočí, barvení řas, líčení

Obočí ovlivňuje výraz obličeje, proto by se jeho úprava neměla podceňovat. Obočí je ta část tváře, díky které vyjadřujeme emoce, a proto je důležité věnovat obočí patřičnou péči.

Úprava obočí spočívá ve vytvarování obočí do ideálního tvaru odstraněním chloupků, které rostou mimo požadovaný tvar, a úpravou jejich délky, případně hustoty. Při úpravě obočí by se mělo vycházet z jeho přirozeného tvaru. Začátek obočí by měl být v linii s vnitřním koutkem oka a chřípím nosu, konec ve stejné linii s vnějším koutkem oka a chřípím nosu. Obočí by mělo mít perfektní tvar, díky kterému obličej působí otevřeně a oči živě. Aby obočí působilo přirozeně, je vhodné ho nabarvit pro sladění s barvou vlasů. Bez určité šikovnosti a praxe, v domácích podmínkách lze ideálně vytvarovat a nabarvit obočí poměrně obtížně. Proto je vhodné přenechat trhání obočí profesionálovi. Obočí je možné upravit také pomocí permanentního make-upu.

Stejně tak to platí pro barvení řas. Málokdo má probarvenou celou délku řas, konečky bývají světlé. Profesionálním nabarvením řas se nejen ušetří za řasenku, ale i čas strávený každodenním líčením. Barva na řasy je odolná vůči vodě a pocení, nerozmazává se, neslepuje řasy, neopadává a neobtiskuje se kolem očí. Profesionálně nabarvené řasy jsou zřetelně delší a objemnější, barva zdůrazní celou délku řas.

Obecně je otázku líčení vhodné zkonzultovat s odborníkem. Vhodné líčení podtrhne přirozený půvab každé ženy. Umění zdůraznit přednosti a zakrýt nedostatky je základem perfektního vzhledu, nejen při důležité společenské události, ale v každodenním životě.

Tyto procedury je možné objednat jednotlivě a to za ceny uvedené níže

 

Ceník:

Barvení a formování obočí: 120 Kč

Barvení řas: 150 Kč

Balíček- formování+barvení řas a obočí 250 Kč

 

nahoru

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. , Laser Centrum Jih
Matice školské 17, České Budějovice 370 01
Konzultace (Po-Čt 8:00 - 17:00 hod., Pá 8:00 - 14:00 hod.)

T: +420-387 730 421, +420-386 357 008, +420-607 038 631

E: info@ilk.cz

© Institut lékařské kosmetiky, s.r.o., created by JIRAK studio, code by S2 STUDIO