Kosmetické ošetření Antonia Burrell

KOSMETICKÁ PÉČE O PLEŤ

Luxusní kosmetická péče Antonia Burrell
Luxusní kosmetická péče Antonia Burrell

Jedinečný přístup Antonie Burrell k péči o pleť je klíčem k odstranění nedokonalostí u mnoha typů pleti. Její rostlinná terapie je plná výživných látek, které jsou přímo určené k řešení nespočtu problémů, kterým ženy i muži v současné době čelí: od závažných dermatologických potíží po vystresovanou pleť trpící negativními vlivy městského prostředí. Po bezmála 20-ti letech zkušeností v kosmetickém průmyslu se Antonia Burrell stala uznávanou průkopnicí přirozené krásy – její 100% přírodní, etická a udržitelá produktová řada je motivována výhradně dosažením vynikajících výsledků.

Inovativní a přepychová kolekce péče o pleť, nádherně jemné textury, aromata, která napomáhají rozpouštět stres a první 100% přírodní olej na světě. Všechny výrobky řeší několik problémů současně, a to pomocí řady klinicky ověřených, patentovaných účinných látek, které využívají těch nejsilnějších, přírodních složek plných živin. Tato řada vznikla na základě dlouholetých zkušeností s péčí o pleť. Vyvinul jí prestižní tým vědeckých pracovníků a expertů, právě společně s Antonií Burrell. Kolekce Antonia Burrell – Holistic Skincare – je 100% přírodní směsí převážně organických, čistých, bioaktivních rostlinných výtažků, které respektují skutečnou fyziologii krásy a rozumí jí. Zářivé, zdravě vypadající pokožky lze docílit pouze, pokud je naše mysl klidná, bez přítomnosti nervozity a stresu.  Dovolte smyslným účinkům aromatického ovoce a čerstvým květům, aby oživily a povznesly vaše smysly během terepie, kdy důmyslné směsi sklizené z domácích zahrad z různých koutů světa, působí do hloubky Vaší pokožky, kde jí dodávají životadárnou vláhu a živiny plné vitamínů.

Kosmetická řada Antonia Burrell nyní formou luxusní kosmetické péče přímo v Insitutu lékařské kosmestiky, kde necháte svojí pleť odpočinout, zrelaxovat, vyčistit a pomůžete jí od různých nedokonalostí. Zároveň budou kosmetické produkty Antonia Burrell možné zakoupit přímo v ILK.

Luxusní kosmetická péče Antonia BurrellLuxusní kosmetická péče Antonia BurrellLuxusní kosmetická péče Antonia BurrellLuxusní kosmetická péče Antonia BurrellLuxusní kosmetická péče Antonia Burrell Kosmetická péčeKosmetická péčeKosmetická péčeKosmetická péče České Budějovice[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]