Institut lékařské kosmetiky, s. r. o.

tel. číslo 387 730 421, 607038631

Domů > Zákroky > Vlasová poradna

Vlasová poradna

V populaci se vyskytují dvě hlavní formy alopecie neboli ztráty vlasů. Hlavní příčinou androgenní alopecie je hormonální dysbalance, špatná výživa nebo nemoc. Alopecie arearta je vzácná porucha imunitního systému způsobující vypadávání vlasů pouze na určitém místě. V obou případech patří mezi efektivní způsob řešení tohoto problému patří aplikace autologní plazmy obohacené o krevní destičky neboli A-PRP, a to jak u žen, tak u mužů.

Obohacená krevní plazma A-PRP nabízí jednoduchou a bezpečnou metodu založenou na hojivém účinku krevních destiček. Aplikace autologní plazmy obohacené o krevní destičky je přirozenou terapií, která využívá regenerativní potenciál krevních destiček. Díky nim lze aktivovat proces opravy poškozených tkání i tvorby nových a docílit obnovy vlasových lůžek, což má za následek větší množství kvalitnějších vlasů. Autolognost použitého séra připraveného z vlastních buněk vylučuje vedlejší účinky nebo alergické reakce.  

Díky metodě A-PRP (platelar rich plasma) lze proces vypadávání vlasů zastavit. Jedná se o jedinečnou terapii pro regeneraci a stimulaci kožních buněk založenou na aplikaci vlastní plazmy obohacené růstovými faktory z krevních destiček. Odebraná krev je zpracována v centrifuze. Z odstředěných krevních destiček je pomocí speciální sady vytvořen autologní gel. Po zhruba 10 minutách je připraven k injekčnímu podání pomocí tenké jehličky mezoterapeuticky zpět do pokožky. Dojde k nastartování regeneračních procesů na buněčné úrovni a  zároveň se zpomalí proces stárnutí pokožky a tedy další ztráty vlasů.

Mezoterapeutické metody obecně nejsou nikterak bolestivé. Ošetření trvá půl hodiny. V běžných denních aktivitách lze pokračovat ihned. Zákrok je vhodné podstoupit opakovaně. Doporučuje se provést první dvě aplikace po měsíci a třetí aplikaci za tři měsíce. Udržovací péče je vhodná jedenkrát ročně.

 

Můžete se informovat se o ceně zákroku.


nahoru

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. , Laser Centrum Jih
Matice školské 17, České Budějovice 370 01
Konzultace (Po-Čt 8:00 - 17:00 hod., Pá 8:00 - 14:00 hod.)

T: +420-387 730 421, +420-386 357 008, +420-607 038 631

E: info@ilk.cz

© Institut lékařské kosmetiky, s.r.o., created by JIRAK studio, code by S2 STUDIO