Institut lékařské kosmetiky, s. r. o.

tel. číslo 387 730 421, 607038631

Domů > Zákroky > Ulthera

Ulthera

Korektivní dermatologie 

Ulthera patří mezi oblíbené anti-aging metody. Jedná se o nechirurgické omlazující ošetření, které umožňuje neinvazivně pomocí ultrazvuku „vidět“ pod úroveň kůže a tudíž cíleně zaměřit hlubokou podpůrnou tkáň (SMAS). To je tkáň, kterou chirurgové zpevňují během klasického faceliftu. Schopnost ošetřit nejen povrch pokožky, ale i její hluboké vrstvy, a to velmi precizně, přináší bezpečné, přirozené a vynikající výsledky. Vhodná je zejména pro ošetření obličeje a krku.

Ulthera dosahuje vysokou energií frakčního mikro-fokusovaného intenzivního ultrazvuku neinvazivně do dříve nedosažitelných hloubek tkáně (až 4,5 mm), což je hloubka tzv. platysmy. To je vrstva, ve které se doposud mohl pohybovat pouze plastický chirurg při invazivním faceliftu. Svrchní vrstvy pokožky přitom zůstávají neporušené. Pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne.

Tak jako při jiných ultrazvukových vyšetřeních či zákrocích se na pokožku přiloží hladká ultrazvuková hlavice. Díky ní lékař vidí  na monitoru přístroje  detailní obraz pokožky (až do hloubky 8 mm) a vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky podpůrné tkáně ( až 4,5 mm ), kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků. Rekonvalescence je nulová, klient se bezprostředně po hodinovém zákroku může věnovat běžným aktivitám.

Ultherapie využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu, jemně a postupně obnovuje paměť pokožky a podpůrnost tkáně. První výsledky jsou patrné po 2.–3. měsících a dále se progresivně vyvíjí po dobu následujících 3. a více měsíců.

Můžete si prohlédnout videozáznam a informovat se o ceně zákroku.


nahoru

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. , Laser Centrum Jih
Matice školské 17, České Budějovice 370 01
Konzultace (Po-Čt 8:00 - 17:00 hod., Pá 8:00 - 14:00 hod.)

T: +420-387 730 421, +420-386 357 008, +420-607 038 631

E: info@ilk.cz

© Institut lékařské kosmetiky, s.r.o., created by JIRAK studio, code by S2 STUDIO