O nás Prováděné zákroky Ceník Fotogalerie Nejčastější dotazy Kontakt
Prováděné zákroky
dnes je 22.07.2014
Mateřská znaménka, pigmentové skvrny, žilky, jizvy, akné Laserová depilace, permanentní make-up Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji 1) Vyhlazení vrásek 2) Intenzivní pulsní světlo (IPL), tzv. žehlička na pleť 3) Aplikace botulotoxinu a podkožních implantátů 4) Radiofrekvenční rejuvenace 5) Hydrolifting 6) Mezoterapie biomimetickými peptidy 7) Chemický peeling 8) Liftmassage, Diamantová dermabraze, Laserová maska (Softlaser) 9) ULTHERA 10) Plastické operace horních a dolních víček, nosu a ušních boltců 11) Plazmaterapie Liposukce, formování postavy, celulitida Křečové žíly (varixy), hemoroidy, chrápání Syndrom karpálního tunelu Vypadávání vlasů - Alopecie

Prováděné zákroky / Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji

ULTHERA


Novinka v oblasti korekce vrásek: ULTHERA


Ulthera1.jpgTechnologie Ulthera získala v roce 2011 nejvyšší FDA certifikaci jako vůbec první metoda "neinvazivního liftingu a vypnutí dermální i hluboké subdermální struktury pomocí neinvazivně dodané energie". Podle této certifikace cílí Ulthera do stejných hlubokých subdermálních struktur zvaných "superficiální muskulární aponeurotický systém" (SMAS) jako plastická chirurgie při klasickém liftingu.

Ulthera pomocí ultrazvukové aplikační koncovky - transducéru aplikuje vícenásobné passy energie do různých hloubek kůže a tím vytváří 3D matrici termálních koagulačních bodů (TCP) v konkrétnch požadovaných místech a hloubkách. To vede k viditelnému efektu lifting a zpevnění, stejně tak i k postupnému efektu neokolageneze podporujícímu mladistvý vzhled.

ulthera2.jpgNejenže přístroj umožňuje přesné subdermální zacílení ultrazvukové energie bez nutnosti kompromisů s její zádržnou funkcí, ale též umožňuje ultrazvukové zobrazení zóny zákroku v hloubce pod povrchem kůže.

Ultherapie tak zaplňuje mezeru na trhu jak pro dermatology, tak i plastické chirurgy, jako životaschopná alternativa pro klienty, kteří ještě nejsou připraveni nebo indikováni na chirurgický face-lift.

  

 

 

Více informací naleznete zde.

 

"Ulthera fokusovanou ultrazvukovou energií umožňuje neinvazivně, přesněji a hluběji proniknout do tkáně než všechny předchozí technologie. Pomáhá mi tak získat zpět klienty, kteří byli v minulosti s výsledky jiných typů zákroků nespokojeni a nechtěli je znovu podstoupit. Na své klinice mám kolem 70 různých laserů, světelných terapií a dalších technologií, takže Ultheru možná používám jinak než ostatní. Zaměřuji se na klienty, kteří nereagovali dostatečně na jiné terapie nebo prostě chtějí něco agresivnějšího, s výraznými, přirozeně vypadajícími výsledky. Očekávám zde velký posun možností, protože technologie Ulthera má pozoruhodné a unikátní schopnosti." 

Dr. David J.Goldberg; Klinický profesor dermatologie, New York, NY, USA.

 

"Vítám koncept, který spojuje ultrazvukovou vizualizaci s přesnou, cílenou aplikací ultrazvukové energie. Schopnost vytvořit lifting SMAS ( superficiálního muskulárního aponeurotického systému) nám konečně dává lepší liftingovou a zpevňovací alternativu k chirurgii." 

Dr. Robert A.Weiss; Docent dermatologie, Hunt Valley, MD, USA.


 

"Zlatým standardem obličejového liftingu je bezpochyby chirurgický face-lift. S Ultherou se neinvazivně blížíme tomuto standardu, což má obrovský dopad. Objem můžeme změnit dermálními fillery, vyhladit vrásky neurotoxiny, provést resurfacing lasery, ale co jsme nebyli schopni vytvořit, byl lifting a zpevnění zevnitř ! Radiofrekvence nám dala částečně možnost jít touto cestou pomocí ložiskového prohřívání, ale Ultherapie je mnohem selektivnější a efektivnější. Ložiskové prohřívání způsobuje spíše jen efekt zpevnění. Oproti tomu Ultherapie umožňuje vytvořit obrazce a roviny podpovrchových žádoucích tepelných poškození obklopených zdravou tkání, což je využití metodologie obdobné směrovému faceliftu v hlubokých rovinách. To je významný posun vpřed, k výsledkům, kvůli kterým chodí klienti na invazivní plasticko-chirurgické zákroky, ale za použití neinvazivních, metodologicky obdobných metod."

Dr. William Philip Werschler; Klinický profesor dermatologie, University of Washington, WA, USA

 

Prohlédněte si video:

 

 

Copyright (C) 2008 Institut lékařské kosmetiky