O nás Prováděné zákroky Ceník Fotogalerie Nejčastější dotazy Kontakt
Prováděné zákroky
dnes je 29.07.2014
Mateřská znaménka, pigmentové skvrny, žilky, jizvy, akné Laserová depilace, permanentní make-up Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji 1) Vyhlazení vrásek 2) Intenzivní pulsní světlo (IPL), tzv. žehlička na pleť 3) Aplikace botulotoxinu a podkožních implantátů 4) Radiofrekvenční rejuvenace 5) Hydrolifting 6) Mezoterapie biomimetickými peptidy 7) Chemický peeling 8) Liftmassage, Diamantová dermabraze, Laserová maska (Softlaser) 9) ULTHERA 10) Plastické operace horních a dolních víček, nosu a ušních boltců 11) Plazmaterapie Liposukce, formování postavy, celulitida Křečové žíly (varixy), hemoroidy, chrápání Syndrom karpálního tunelu Vypadávání vlasů - Alopecie

Prováděné zákroky / Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji

Chemický peeling


Chemický peeling

Chemický peeling je rychlé a účinné neinvazivní ošetření používané k projasnění pokožky obličeje, krku a dekoltu či hřbetů rukou. Příznivě působí i na příliš mastnou pokožku.

 

Chemický peeling patří k zákrokům s okamžitým účinkem.

 

Ošetřující aplikuje pomocí štetečku na pokožku velmi jemnou kyselinu glykolovou (přírodní látka získaná z cukrové třtiny). Po několika minutách působení je látka neutralizována a odstraněna. Působením látky dojde nejprve k rozvolnění povrchové vrstvy kůže, která se následně začne olupovat a obnovovat. Tím je dosaženo mladistvějšího a svěžejšího vzhledu.


Ošetření chemickým peelingem se obvykle provádí v několika sezeních, přibližně 4-6x v závislosti na typu poškození pokožky.

 

Copyright (C) 2008 Institut lékařské kosmetiky