O nás Prováděné zákroky Ceník Fotogalerie Nejčastější dotazy Kontakt
Prováděné zákroky
dnes je 29.07.2014
Mateřská znaménka, pigmentové skvrny, žilky, jizvy, akné Laserová depilace, permanentní make-up Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji 1) Vyhlazení vrásek 2) Intenzivní pulsní světlo (IPL), tzv. žehlička na pleť 3) Aplikace botulotoxinu a podkožních implantátů 4) Radiofrekvenční rejuvenace 5) Hydrolifting 6) Mezoterapie biomimetickými peptidy 7) Chemický peeling 8) Liftmassage, Diamantová dermabraze, Laserová maska (Softlaser) 9) ULTHERA 10) Plastické operace horních a dolních víček, nosu a ušních boltců 11) Plazmaterapie Liposukce, formování postavy, celulitida Křečové žíly (varixy), hemoroidy, chrápání Syndrom karpálního tunelu Vypadávání vlasů - Alopecie

Prováděné zákroky / Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji

Hydrolifting


HYDROLIFTING - Intenzivní biorevitalizace a hydratace pleti

 

Co je to HYDROLIFTING

Laboratoires FILORGA vyvinula unikátní kombinaci látek - kyseliny hyaluronové a glycerolu, které ve velmi krátké době (dny) zlepší kvalitu pleti díky rychlé rehydrataci s obnovením tonu a elasticity kůže. Glycerol navíc vytváří ochranný plášť kyseliny hyaluronové. Chrání ji před působením volných radikálů, enzymatickým a tepelným rozkladem. Synergické působení komplexu NCTF, který stimuluje fibroblasty a zvyšuje syntézu extracelulární matrix včetně kolagenu a elastinu, zajistí dlouhodobý účinek (týdny a měsíce) aplikovaného hydroliftingu a dokonalého odstranění známek stárnutí.

 

Shrnutí - hydrolifting:

 • Dodání látek s mimořádnou hydratační kapacitou
 • Substituce makro i mikronutrientů
 • Unikátní složení z látek přirozeně se v lidském těle vyskytujících
 • Jednoduchý protokol a kompletní balení "ready-to-us"
 • Maximální bezpečnost

Jak funguje hydrolifting


Pouhá mechanická korekce vrásek botulotoxinem, ošetření laserem, IPL či dermální výplní nezlepší kvalitu pleti. Pro zastavení stárnutí je nezbytné dodání látek, které kůže s věkem ztrácí. Mezi hlavní patří kyselina hyaluronová, jejíž množství se snižuje o 6 % za 10 let. Mezi další látky patří vitaminy, aminokyseliny, nukleové kyseliny, antioxidanty a minerály. Jejich přímé injekční podání do podkoží přináší dramatické omlazení pleti o desítku let.

 

Čím se liší nový způsob podání kyseliny hyaluronové?


Nový způsob spočívá v rovnoměrném podání pod kůži celého obličeje. Tím velmi rychle doplníme léty ztracenou kyselinu hyaluronovou a obnovíme vlhkost - hydrataci pleti na mladistvou úroveň. Současná aplikace biologicky účinných látek v NCTF podpoří novotvorbu kolagenu. Okamžitý účinek kyseliny hyaluronové je viditelný ihned po aplikaci. V dalších 2 - 3 týdnech se pleť dokonale vypne, prozáří, vyhladí a zpevní. Účinek je pak srovnáván s chirurgickým liftingem a nazýván jako hydrolifting.

 

Od jakého věku je vhodná tato metoda?


Včasná aplikace látek obsažených v NCTF po třicítce má optimální preventivní anti-aging efekt a zamezí rozvoji příznaků stárnutí - vrásek, ztrátě jasu, tonu, pružnosti a pevnosti. S přibývajícím věkem se snižuje hydratační kapacita a je pak výhodné naplno využívat "liftingového" efektu omlazení aplikací kyseliny hyaluronové. Pro aplikaci je vhodný mimo obličeje také krk, dekolt a hřbety rukou.

 

Jak dlouho ošetření trvá?

 

Aplikace trvá 30 - 60 minut a způsobuje lehké začervenání, které vymizí do 60 minut v závislosti na citlivosti. V běžných aktivitách můžete pokračovat ihned.

 

Jak často se opakuje?


Ošetření je aplikováno dle protokolu. Druhé a třetí v odstupu 2 - 4 týdnů. Udržovací péče je vhodná každých 3 - 6 měsíců.

 

Je ošetření bolestivé?

 

Aplikace účinných látek je prováděna ultratenkou jehlou s lokální anestezií kůže krémem a ošetření je téměř nebolestivé.

 

Je možné toto ošetření kombinovat?


Současné provedení dalších ošetření výrazně zvyšuje účinnost - efekt i trvání dosaženého výsledku. Mezi tato ošetření patří chemický peeling, dermální výplně k mechanické korekci vrásek či injekce botulotoxinu. Při aplikaci během jedné návštěvy je pak příznivé i časové a finanční hledisko.

 

Jaké jsou jednotlivé složky a jejich význam?

 

Kyselina hyaluronová

 • Endogenní a esenciální molekula dermis 
  Váže 1000 krát více vody než je její vlastní hmotnost
 •  Nezasíťovaná neboli non-cross linked struktura umožňuje aplikaci i v oblastech s velmi tenkou kůží (okolí očí, krk, dekolt a hřbety rukou)
 • Nejvyšší molekulová hmotnost na trhu 3 M Da
 • Extrémně čistý produkt biosyntézy bez BDDE
 • Dostupná dle zralosti pleti v koncentraci 5 mg/ml, 8,25 mg/ml a 10,2 mg/ml

Glycelor

 • Nezbytná součást uchování hydratace pleti
 • Každá molekula glycerolu váže 6 molekul vody a vytváří síť pomocí vodíkových vazeb, což zajišťuje optimální hydrataci a stabilitu
 • Glycerol je transportován Aquaporin-3 proteinovými kanály k povrchové a nejvíce dehydratované vrstvě stratum corneum. Výrazně tak posiluje ochrannou úlohu před dehydratací
  Glycerol stabilizuje a chrání kyselinu hyaluronovou před působením volných radikálů a před degradací. Prodlužuje tak účinek kyseliny hyaluronové

NCTF

Unikátní patentovaná složka mezoterapie

Obsahuje:

 • vitaminy
 • aminokyseliny
 •  minerály
 • koenzymy
 • nukleové kyseliny
 • antioxidanty
 • CE 0297 značka a ISO 13485:2003 certifikace
 • Sterilizace mikrofiltrací pro zachování bilogické aktivity komponent  HYDROLIFTING - Intenzivní biorevitalizace a hydratace pleti

 

Copyright (C) 2008 Institut lékařské kosmetiky