O nás Prováděné zákroky Ceník Fotogalerie Nejčastější dotazy Kontakt
Prováděné zákroky
dnes je 01.08.2014
Mateřská znaménka, pigmentové skvrny, žilky, jizvy, akné Laserová depilace, permanentní make-up Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji 1) Vyhlazení vrásek 2) Intenzivní pulsní světlo (IPL), tzv. žehlička na pleť 3) Aplikace botulotoxinu a podkožních implantátů 4) Radiofrekvenční rejuvenace 5) Hydrolifting 6) Mezoterapie biomimetickými peptidy 7) Chemický peeling 8) Liftmassage, Diamantová dermabraze, Laserová maska (Softlaser) 9) ULTHERA 10) Plastické operace horních a dolních víček, nosu a ušních boltců 11) Plazmaterapie Liposukce, formování postavy, celulitida Křečové žíly (varixy), hemoroidy, chrápání Syndrom karpálního tunelu Vypadávání vlasů - Alopecie

Prováděné zákroky / Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji

Aplikace botulotoxinu a podkožních implantátů

Zjišťujete při pohledu do zrcadla, že Vám i přes veškerou péči a nemalé investice do různých kosmetických přípravků neustále přibývají vrásky v obličeji a Vaše pokožka již není tak "pružná"?

Stárnutí pleti je nezvratný proces, který se projevuje tvorbou jednak hlubokých mimických vrásek (vějířků okolo očí, vrásek na čele a u kořene nosu), jednak jemných stařeckých vrásek (zejména nad horním rtem, na bradě a tvářích) či dokonce tvorbou nadbytečné kůže (nad a pod očními víčky nebo pod bradou). Plastická a laserová estetická chirurgie si dovede se všemi výše uvedenými projevy stárnutí pleti poradit.

Hluboké mimické vrásky

01_po_4.jpg01_pred_5.jpgNejnápadnější jsou mimické vrásky okolo očí, na čele a u kořene nosu. Tyto vrásky nejvíce "přidávají na věku". Paradoxně jsou právě tyto hluboké vrásky nejsnáze odstranitelné. Na vyhlazení uvedených vrásek není potřeba podstupovat složitý operační výkon, ale lze je odstranit pouze injekční formou. Lékař aplikuje látku několika velmi jemnými vpichy těmi nejtenčími jehličkami do problémových partií.

 

Aplikovaný roztok obsahující látku zvanou botulotoxin v lékové podobě, uvolňuje křeče svalů. Přeruší nervosvalové spojení a tím se zabrání mimickému svalu ve smršťování, které je hlavní příčinou tvorby těchto vrásek.

04_pred_3.jpg04_po_1.jpgZákrok se provádí ambulantně, pacient(ka) odchází z ordinace lékaře takřka bez známek jakéhokoliv ošetření, tzn. rekonvalescence je nulová. Efekt vypínání vrásek nastupuje během 2 až 7 dnů a po první aplikaci trvá průměrně 4 měsíce. Postupně odeznívá a aplikaci je vhodné zopakovat. Při opakování již nedochází k návratu smršťovací schopnosti svalu v původní míře. Funkce svalu se snižuje, až postupem času dochází k jejímu potlačení a vráska se přestává tvořit. Opakováním zákroku se u některých našich klientů prodlužuje délka efektu na půl roku i déle.

 

02_po_1.jpg02_pred_1.jpgVelmi nápadné jsou i tzv. nosolabiální rýhy (vedoucí od nosu ke koutkům úst) či výrazné vrásky nad horním rtem, na bradě a tvářích. I ty lze odstranit injekční formou vyplněním některým z podkožních implantátů. Účinnost je od 6 měsíců do 2 let. Pomocí aplikace podkožních implantátů lze docílit zvětšení objemu červeně rtů nebo vyplnit výše zmíněné hluboké mimické vrásky okolo očí, na čele nebo u kořene nosu.

 


 

Copyright (C) 2008 Institut lékařské kosmetiky