O nás Prováděné zákroky Ceník Fotogalerie Nejčastější dotazy Kontakt
Prováděné zákroky
dnes je 26.07.2014
Mateřská znaménka, pigmentové skvrny, žilky, jizvy, akné Laserová depilace, permanentní make-up Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji 1) Vyhlazení vrásek 2) Intenzivní pulsní světlo (IPL), tzv. žehlička na pleť 3) Aplikace botulotoxinu a podkožních implantátů 4) Radiofrekvenční rejuvenace 5) Hydrolifting 6) Mezoterapie biomimetickými peptidy 7) Chemický peeling 8) Liftmassage, Diamantová dermabraze, Laserová maska (Softlaser) 9) ULTHERA 10) Plastické operace horních a dolních víček, nosu a ušních boltců 11) Plazmaterapie Liposukce, formování postavy, celulitida Křečové žíly (varixy), hemoroidy, chrápání Syndrom karpálního tunelu Vypadávání vlasů - Alopecie

Prováděné zákroky / Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji

Intenzivní pulsní světlo (IPL), tzv. žehlička na pleť

Snad každá žena touží po udržení si mladistvého vzhledu. Většina ovšem buď nemá z mnoha důvodů možnost pravidelně navštěvovat kosmetický salon, anebo projevy stárnutí pokožky jsou již pouhou kosmetikou neřešitelné. Proto Vám představujeme proceduru, která plně vyhovuje touhám a zároveň současnému životnímu stylu moderní ženy. A nejen ženy! Jedná se o IPL - intenzivní pulsní světlo.

Co je IPL?

022.jpgŽehličku, jak se lidově říká IPL, lze označit jako průlomovou technologii v péči o pleť. Tam, kde končí možnosti udržení či mírného zlepšení stavu pokožky péčí kosmetičky, pouze začíná pole působnosti pulsního světla. Tento "malý zázrak" nejen vyhladí jemné vrásky, ale jeho možnosti jsou mnohem širší - odstraní pigmentace způsobené slunečními paprsky (UV zářením), drobné červené žilky a rozšířené póry. Je velmi vhodné i pro pleť postiženou akné a jeho následky (zjizvení pokožky).

 

Proč průlomová technologie?

 Pulsní světlo dokáže vyřešit několik projevů stárnutí pokožky v obličeji, na krku, v dekoltu a na rukou najednou. IPL se aplikuje bez anestézie, zákrok je bezbolestný, po aplikaci je pokožka pouze lehce zarudlá. Ale vzhledem k tomu, že není žádným způsobem poškozená, lze téměř okamžitě nanést make-up. Světelný paprsek je totiž k pokožce veden přes čirý gel, tudíž je k pleti maximálně šetrný. Délka aplikace je cca 30 minut, zákrok je potřeba několikrát zopakovat, a to vždy zhruba po jednom mesíci. Každopádně už po prvním zákroku je lepší stav pokožky více než patrný.

Pro koho je aplikace IPL vhodná?

023_1.jpgTato metoda péče o pleť je vhodná pro každého zájemce a to bez výjimky. Ať už pouze pro udržení si mladistvého vzhledu - pulsní světlo stimuluje tvorbu kolagenu (vaziva) v pokožce, čímž se pleť zpevní a vypne. Anebo pro odstranění některých "nedostatků" pokožky obličeje, krku, dekoltu či rukou - "slunečních pigmentací" (pih), stařeckých pigmentových skvrn (zejména na rukou), drobných rozšířených žilek nebo pórů.

Některé ženy uvažují nebo jsou odhodlány k razantnímu plasticko - chirurgickému zákroku, ale jeho podstoupení oddalují, a to zejména z důvodu délky rekonvalescence, kterou si díky své časové zaneprázdněnosti nemohou dovolit. Aplikace IPL je metodou časově zcela nenáročnou, ať už co se týče délky zákroku nebo délky rekonvalescence, přesto metodou překvapivě účinnou.

Přesvědčte se "na vlastní kůži".

 

 

Prohlédněte si videozáznam o IPL:

Get the Flash Player to see this player.

 

Copyright (C) 2008 Institut lékařské kosmetiky