O nás Prováděné zákroky Ceník Fotogalerie Nejčastější dotazy Kontakt
Prováděné zákroky
dnes je 30.07.2014
Mateřská znaménka, pigmentové skvrny, žilky, jizvy, akné Laserová depilace, permanentní make-up Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji Liposukce, formování postavy, celulitida 1) Kryolipolýza 2) Ultrazvuková lipolýza čili liposukce bez operace - alternativa k tumesenční liposukci 3) Odstraňování celulitidy, formování postavy 4) Masáže Křečové žíly (varixy), hemoroidy, chrápání Syndrom karpálního tunelu Vypadávání vlasů - Alopecie

Prováděné zákroky / Liposukce, formování postavy, celulitida

Ultrazvuková lipolýza čili liposukce bez operace - alternativa k tumesenční liposukci

Revoluční lékařská technologie na odstranění tuku z problematických partií, prováděná přístrojem UltraContour. Jedná se o nejnovější ultrazvukový liposukční přístroj, pomocí něhož lze provést "liposukci bez operace", tzv. ultrazvukovou lipolýzu.

Liposukce je celosvětově nejrozšířenějším plasticko-chirurgickým zákrokem, přestože se doposud jednalo o bolestivou operaci s dlouhodobou rekonvalescencí.

Pomocí přístroje UltraContour (prvního patentovaného systému duální ultrazvukové technologie) se stává tento zákrok metodou bezbolestnou, neinvazivní (bez narušení integrity kůže - tedy bez operace) a navíc metodou zcela bezpečnou s nulovou rekonvalescencí.

Jak ošetření probíhá?

010.jpgTechnologie je založená na kombinované duální terapii vysoce intenzivního fokusovaného ultrazvuku HIFU a ultrazvukové drenážní masáže UMD. V první fázi zákroku (HIFU) ultrazvuk naruší membránu (buněčnou stěnu) tukových buněk a obsah buněk (tuk) se "vylije" do mezibuněčného prostoru. Na požadovanou lokalitu jsou aplikovány ultrazvukové impulsy. Klient je vnímá jako velmi jemné, bezbolestné chvění. Tato část zákroku trvá přibližně 20 minut. Druhá fáze ošetření (UMD) je založena na urychlení metabolického procesu prostřednictvím zesílené lymfodrenáže. Tuk "vylitý" do mezibuněčného prostoru je transportován k metabolickému zpracování a posléze je z organismu přirozenou cestou vyloučen. Na tělo klienta jsou připevněny ultrazvukové sondy, které provádějí počítačem řízenou ultrazvukovou drenážní masáž. U některých pacientů je vhodné pro zlepšení kvality kůže (zpevnění povolené pokožky a odstranění celulitidy) doplnit fyzikální lymfodrenáž v druhé fázi ošetření lymfodrenáží mechanickou, prováděnou pomocí přístroje LPG Cellu M6, případně obě drenážní metody kombinovat. Lidově řečeno, dochází k rozpuštění uloženého tuku a následně jeho odplavení z problematických partií.

Jaké výsledky lze očekávat?

Výsledky zákroku jsou v porovnání tumescenční liposukcí srovnatelné co do objemu úbytku tukové vrstvy, co do rovnoměrnosti dokonce lepší. V porovnání s kosmetickými neinvazivními metodami např. s elektrolipolýzou jsou nesrovnatelné, jelikož na rozdíl od jiných neinvazivních metod ultrazvuková liposukce tukovou tkáň odstraňuje.

Nezanedbatelný je i zdravotní efekt ošetření. Lymfodrenáž uvolní "ucpané" lymfatické cesty, a tím umožní nejen odplavení "rozpuštěného" tuku, ale i usazených škodlivin z organismu. Zprůchodněný lymfatický oběh navíc urychlí metabolismus, takže se pacient "cítí lépe". Požadovaného výsledku ztráty 3-5 obvodových cm dosahujeme sérií 3-6 ošetření opakovaných po cca 1 týdnu. Jsou dokumentovány i úbytky 18 cm, proces je samozřejmě individuální.

 

Prohlédněte si video s ošetřením metodou ultrazvukové lipolýzy:

 

Copyright (C) 2008 Institut lékařské kosmetiky