O nás Prováděné zákroky Ceník Fotogalerie Nejčastější dotazy Kontakt
Prováděné zákroky
dnes je 01.08.2014
Mateřská znaménka, pigmentové skvrny, žilky, jizvy, akné Laserová depilace, permanentní make-up Vrásky, plasticko-chirurgické zákroky v obličeji Liposukce, formování postavy, celulitida 1) Kryolipolýza 2) Ultrazvuková lipolýza čili liposukce bez operace - alternativa k tumesenční liposukci 3) Odstraňování celulitidy, formování postavy 4) Masáže Křečové žíly (varixy), hemoroidy, chrápání Syndrom karpálního tunelu Vypadávání vlasů - Alopecie

Prováděné zákroky / Liposukce, formování postavy, celulitida

Odstraňování celulitidy, formování postavy

Také Vás trápí "ďolíčky" v pokožce, které hyzdí Vaše krásné nohy a hýždě? Ošetření prováděné lékařským masážním přístrojem LPG odstraňuje celulitidu, odbourává tuk, formuje (zeštihluje) postavu, zpevňuje pokožku.

Co způsobuje celulitidu?

018.jpgCelulitida je civilizační choroba, jejíž příčinou je nedostatečnost pojivové tkáně. Zvýšeným ukládáním tuku do podkoží se přeplňuje podkožní prostor tukovými buňkami a dochází ke kompresi (stlačování) drobných cévek. Trvá-li tento tlak dlouho, v cévách přestává proudit krev a začínají se přeměňovat ve vazivové pruhy, které se dále stahují. Dochází k poruše elastických a kolagenních vláken a tím ke ztrátě pružnosti, pevnosti a jemnosti kůže. Vznikají místa vtažené kůže, známé pod pojmem pomerančová kůže. V pozdějším stádiu nemoci dochází též k omezení lymfatického oběhu a ke vzniku otoků.

Celulitidou trpí v současné době asi 80 % žen. Dispozičním a vyvolávacím faktorem je zejména negativní hormonální působení "ženského" hormonu estrogen. Proto se celulitida neobjevuje u mužů.

Na jakém principu lze celulitidu léčit?

019.jpgCelulitidu léčíme pomocí nejmodernějšího přístroje LPG Cellu M6, současné špičkové světové technologie - "vysavače celulitidy a žehličky pomerančové kůže".

Princip léčby spočívá v narušení infrastruktury celulitické tkáně, nafragmentování (oddělení) a likvidaci tukových buněk a stimulaci regeneračních procesů.

Postižená kůže je vtažena do pracovního prostoru speciální hlavice, kde na ni mechanicky působí proti sobě umístěné válečky pohybující se a otáčející se v různých směrech při měnících se rychlostech.

020.jpgDochází k rozrušení vazivových pruhů a ke zvýšení cévního prokrvení a lymfatického oběhu. Zesílená lymfodrenáž má za následek "odplavení" tukových buněk. Vzhledem k tomu, že masáž působí do hloubky (až do svalové hmoty), dochází nejen ke stimulaci tvorby - či spíše obnovy - porušených elastických a kolagenních vláken, ale i ke stimulaci tvorby svalové hmoty.

Výsledkem je redukce celulitidy, zlepšení kvality (pružnosti, pevnosti a jemnosti) kůže, remodelace (zeštíhlení) postavy.

Neméně důležitým přínosem hloubkové mechanické lymfodrenáže je i efekt zdravotní, a to v podobě "pročištění" lymfatického systému, tj. odplavení škodlivých látek usazených v organismu.

 

Prohlédněte si video s ošetřením LPG:

 

Copyright (C) 2008 Institut lékařské kosmetiky