Institut lékařské kosmetiky, s. r. o.

tel. číslo 387 730 421, 607038631

Domů > Zákroky > Diamantová mikrodermabraze – Dream a Peel

Diamantová mikrodermabraze – Dream a Peel

Mikrodermabrazivní metody jsou v estetické péči známy již mnoho let. Doposud vycházely z konceptu tryskání ostrých krystalků do kůže vysokou rychlostí a jejich následného odsátí. I v tomto kosmetickém ošetření začíná hrát významnou roli kvalitní technika.

Sofistikovaný přístroj DREAM A PEEL, kterým se provádí diamantová mikrodermabraze, pracuje na principu mechanického peelingu. Aplikační koncovky přístroje jsou pokryty diamantovou drtí různé hrubosti, „obrušují“ vrchní vrstvičku kůže, čistí ji a „oživují.“ Volbou typu diamantové aplikační koncovky se mikrodermabraze provádí přesně na míru vlastnostem kůže v dané lokalitě, od obličeje, krku, dekoltu po hřbety rukou. Pomocí diamantových krystalů se odstraňují staré zrohovatělé buňky. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí správný kontakt s kůží a odsátí reziduí kožních buněk.

Výsledkem diamantové mikrodermabraze je hladší a svěží pleť a lepší tonus (pleť je barevně jednotnější). Povrchové nerovnosti a póry se výrazně zjemňují. Zlepšuje se prokrvení kůže, dochází ke stimulaci růstu kolagenních a elastických vláken. Působením vakua dochází i k rozpohybování lymfatického systému a tím ke zmírnění váčků pod očima.

Diamantová mikrodermabraze je neinvazivní a patří do kategorie aplikací v době  „polední pracovní pauzy.“ Zjemnění pleti lze pozorovat ihned po aplikaci. Opakovanými ošetřeními docílíme zásadního zlepšení kvality pleti. Diamantová mikrodermabraze má relaxační charakter. Po zákroku nevznikají otoky či jiné změny, které by přitahovaly pozornost okolí. Metoda diamantové mikrodermabraze je účinná, nebolestivá a bez rizika. Kůže je v přirozeném, nekontaminovaném stavu a je schopna daleko lépe reagovat na možné další ošetření, které může bezprostředně následovat.

 

Můžete si prohlédnout videozáznam a informovat se o ceně zákroku.

nahoru

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. , Laser Centrum Jih
Matice školské 17, České Budějovice 370 01
Konzultace (Po-Čt 8:00 - 17:00 hod., Pá 8:00 - 14:00 hod.)

T: +420-387 730 421, +420-386 357 008, +420-607 038 631

E: info@ilk.cz

© Institut lékařské kosmetiky, s.r.o., created by JIRAK studio, code by S2 STUDIO