Institut lékařské kosmetiky, s. r. o.

tel. číslo 387 730 421, 607038631

Domů > Zákroky > Chemický peeling (Filorga)

Chemický peeling (Filorga)

Chemický peeling jemně, ale efektivně projasní pokožku, zjemní vrásky, zredukuje pigmentové skvrny, zatáhne rozšířené póry a též zkoriguje následky akné.

Principem chemického peelingu je aplikace exfoliačního chemického roztoku na tvář, krk a dekolt s cílem zlepšit strukturu pleti kontrolovaným odstraněním povrchové vrstvy pokožky. Exfoliace stimuluje buněčný metabolismus k obnovení kůže na povrchu i v hloubce. V případě chemického peelingu se jedná o běžné a bezpečné dermatologické ošetření, jehož výhody jsou dobře známé již od antiky – Kleopatra používala k vyhlazení pleti oslí mléko, které pokožku vyhladilo díky kyselině mléčné.

Tradiční chemický peeling sníží a zvýší pleťové pH ve velmi krátké době. Profesionální peeling GLYKOPEEL® Filorga je první chemický peeling aplikovaný ve 4 krocích se sekvenčním střídáním pH (příprava, exfoliace, neutralizace a obnova). Unikátní neutralizační složka umožňuje zastavit reakci a ovládnout tak hloubku penetrace. 18 ingrediencí v přípravku vytváří jedinečnou recepturu pro synergický efekt vedoucí k okamžitému a dlouhotrvajícímu výsledku.

Chemický peeling trvá asi 10 minut. Protokol se sestává ze tří až pěti sezení s týdenním odstupem a je proveditelný dvakrát za rok. Ošetření je prakticky bezbolestné. Nepatrné pálení může být cítit během aplikace glykolové kyseliny. V závislosti na protokolu a koncentraci používaného peelingu se v průběhu či po ošetření může objevit mírné zčervenání, dočasná suchost nebo olupování svrchní vrstvy kůže. Tyto příznaky se zmenšují postupně a zmizí úplně během 3 dnů. Tyto reakce jsou zcela běžné.

 

Můžete si prohlédnout videozáznam a informovat se o ceně zákroku.


nahoru

Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. , Laser Centrum Jih
Matice školské 17, České Budějovice 370 01
Konzultace (Po-Čt 8:00 - 17:00 hod., Pá 8:00 - 14:00 hod.)

T: +420-387 730 421, +420-386 357 008, +420-607 038 631

E: info@ilk.cz

© Institut lékařské kosmetiky, s.r.o., created by JIRAK studio, code by S2 STUDIO